Easy and comfortable shuttle without worries

Shuttle bus Český Krumlov

Neřešte cestu. Od toho jsme tady my. Těšte se na cíl. Ať už míříte z Prahy do Českého Krumlova, z Českých Budějovic do Vídně, nebo kamkoliv jinam v rámci EU, víme, jak vás tam pohodlně, včas a za skvělých podmínek dostat. Nerozhodí nás uzavírky ani objížďky. Silnice jsou naší kanceláří už mnoho let. Pouze s tím rozdílem, že místo počítače máme volant a palubní desku.

Profesionální přepravní služby a letištní a hotelové transfery nabízíme jednotlivcům, rodinám i menším skupinám. Odvezeme vaše obchodní partnery, rodinné příslušníky i kamarády. Nabízíme profesionální přepravu pro firemní klienty.

O tom, že i cesta může být cíl, se přesvědčíte při scénických transferech. Během jednoho dne vás zavezeme na několik nádherných míst, počkáme, až si je prohlédnete, a poté pokračujeme dále. V pečlivě naplánovaných itinerářích najdete Vídeň, Melk, Salzburg, Lednici, Kutnou Horu a řadu dalších.

Ať už se vydáte kamkoliv, naše služby jsou vždy individuální, tzn. nesdílíte vozidlo s neznámými osobami. Naši proškolení řidiči vám pomůžou s těžkými zavazadly. A nastaví vše tak, abyste z našich moderních a pohodlných vozů vystupovali nadšení.

Last Minute


Date & time From To Price  
February 3, 2020, 13:30HallstattCesky Krumlov800BOOK IT!
January 31, 2020, 10:00Cesky KrumlovVienna800BOOK IT!
January 30, 2020, 13:30SalzburgCesky Krumlov800BOOK IT!

our hq

shuttle bus Český Krumlov transfer

our car-park

shuttle bus Český Krumlov transfer