Easy and comfortable shuttle without worries

Vnitrostátní i mezinárodní přeprava osob

Neřešte cestu. Od toho jsme tady my. Těšte se na cíl. Ať už míříte z Prahy do Českého Krumlova, z Českých Budějovic do Vídně, nebo kamkoliv jinam v rámci EU, víme, jak vás tam pohodlně, včas a za skvělých podmínek dostat. Nerozhodí nás uzavírky ani objížďky. Silnice jsou naší kanceláří už mnoho let. Pouze s tím rozdílem, že místo počítače máme volant a palubní desku.

Profesionální vnitrostátní i mezinárodní přepravní služby, letištní a hotelové transfery nabízíme jednotlivcům, rodinám i menším skupinám. Odvezeme vaše obchodní partnery, rodinné příslušníky i kamarády. Nabízíme profesionální přepravu pro firemní klienty po České republice ale i po Evropě. Dále nabízíme přepravu zavazadel a expresní kurýrní přepravu zboží. Dále dopravu na teambulding. Spolupracujeme s společností bohemiaadventure, která pro Vás ráda zajistí teambulding.

O tom, že i cesta může být cíl, se přesvědčíte při scénických transferech. Během jednoho dne vás zavezeme na několik nádherných míst, počkáme, až si je prohlédnete, a poté pokračujeme dále. V pečlivě naplánovaných itinerářích najdete Prahu, Vídeň, Linz, Mnichov, Salzburg, Bratislavu, Berlín, Kolín nad Rýnem a řadu dalších.

Ať už se vydáte kamkoliv, naše služby jsou vždy individuální. Naši proškolení řidiči vám pomůžou s těžkými zavazadly. A nastaví vše tak, abyste z našich moderních a pohodlných vozů vystupovali nadšení.

Společnost se specializuje na přepravováním osob již od roku 2013. Sídlo společnosti je v Českých Budějovicích. Náš vozový park není starší 5 let a všechny vozy jsou klimatizované. Používáme osobní vozy a mikrobusy pro 9 osob. Provozujeme pravidelné přepravy osob do a ze zaměstnání, výlety zájmových organizací, exkurze, školení, transfery pro cestovní kanceláře apod.

Last Minute


Date & time From To Price  
September 2, 2021, 10:00PragueCeske Budejovice600BOOK IT!
September 1, 2021, 17:00PragueCeske Budejovice600BOOK IT!
August 30, 2021, 10:00Cesky KrumlovPrague600BOOK IT!

our hq

shuttle bus Český Krumlov transfer

our car-park

shuttle bus Český Krumlov transfer